VII FESTIWAL FILMOWY MAKLAKA W PAŹDZIERNIKU!

1 marca 2024

Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 2-6 października. Wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów. Możecie być pewni, że w tym roku nie zabraknie doskonałych filmów, gwiazd kina, spotkań z twórcami oraz świetnej zabawy w "Duchu Maklaka".

Do 16 sierpnia czekamy na Wasze filmy konkursowe.

Konkurs Filmowy dla aktywnych amatorów, twórców niezależnych, studentów i absolwentów szkół artystycznych. Jego celem jest wyróżnienie artystów, którzy potrafią wnikliwie i krytycznie obserwować świat, przedstawiając go przy tym w sposób pogodny i życzliwy, sięgając po charakterystyczne dla Patrona festiwalu środki – dystans, humor, ironię czy sarkazm. Konkurs ma charakter otwarty i demokratyczny. Nie stawiamy żadnych barier wiekowych i gatunkowych. Inspiracją niech będzie artystyczna aktywność Patrona oraz jego przyjaciół. Słowo-obraz-muzyka i „Duch Maklaka” to pożądane cechy prac konkursowych. Nagrodzone dzieła zostaną zaprezentowane publicznie w trakcie Finału Konkursu.

Życzymy powodzenia na planie filmowym i czekamy na Wasze filmy.

REGULAMIN KONKURSU

FESTIWAL_FILMOWY
MAKLAKA
i_jego_przyjaciół

02.10-06.10.2024

KDK HUGONÓWKA

ul. Mostowa 15_______________Konstancin-Jeziorna

Konstanciński Dom Kultury
ul. Mostowa 15 05-510
Konstancin - Jeziorna
biuro@festiwalmaklaka.pl
tel. +22 484 20 21
POLITYKA COOKIES / POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO /OŚWIADCZENIE O DOSTĘPNOŚCI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram